Kijki bungypump

Kijki Bungy Pump to wyjątkowe, nowe i wszechstronne przyrządy treningowe. To także doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli w naturalny i niewymuszony sposób nawiązać kontakt z osobami, które dbają o swoje zdrowie i kondycję. Wśród nich są również potencjalni użytkownicy produktów Forever. :)

Trenując z kijkami Bungy Pump z każdego wysiłku uzyskujesz znacznie więcej – silniejsze ciało, zwiększone spalanie kalorii i lepszą kondycję. Kijki mogą być używane do chodzenia i biegania, ale doskonale sprawdzają się również jako sprzęt do treningu siłowego, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Bungy Pump to nowy wielofunkcyjny sposób na jednoczesne budowanie sprawności i siły. Od osób początkujących, ćwiczących regularnie po elitarnych sportowców

Bungy Pump to wyjątkowe kijki treningowe ze specjalnym systemem amortyzatorów, które stawiają dodatkowy opór podczas opierania kijka o ziemię. To urządzenie dla każdego, kto chce zadbać o swoją sprawność, poprawić siłę i giętkość ciała poprzez trening wielofunkcyjny. Kijki Bungy Pump zdobywają coraz większą popularność w krajach Europy – zarówno wśród osób początkujących, regularnie ćwiczących, jak i wyczynowych sportowców, wśród ludzi starszych i młodszych. Kijki te można stosować do fitnessu, dla zdrowia i przy rehabilitacji. To Ty decydujesz o tempie i obciążeniu podczas ćwiczeń. Możesz ćwiczyć kiedy chcesz i gdzie chcesz. Kijki Bungy Pump są świetną alternatywą dla siłowni, ponieważ możesz za ich pomocą ćwiczyć całe ciało.

Spacerowanie z kijkami Bungy Pump wymaga więcej energii, niż power walking, czy nordic walking. Można tracić na wadze w sposób efektywny, a jednocześnie przyjemny. Wbudowany system amortyzatorów zapobiega nadwyrężaniu stawów i mięśni przy uderzaniu kijkami o ziemię. Dzięki temu łokcie i barki nie są nadmiernie obciążane, podobnie jak przy stosowaniu tradycyjnych kijków napięcie jest przenoszone na biodra i kolana. Ponieważ jednocześnie aktywowane są różne grupy mięśni, wyraźnie wzrasta tempo pracy serca i zużycie tlenu. Przy stosowaniu właściwych technik pracy z kijkami oraz maksymalnym wykorzystaniu systemu amortyzacji, można zwiększyć tempo spalania kalorii nawet o 77%!

czytaj dalej zwiń
Dostosuj
×
Filtry
Filtry
  • Status
  • Producent
  • Szerokość
  • Opór
  • Długość
Wyczyść Zastosuj